تبدیل توالت فرنگی کودک Riduttore برند Chicoo

  • 105,000تومان

  • موجودی: در انبار
  • تولید کننده: Chicco
  • کد محصول: Riduttore

اگرچه آموزش کودک برای انجام کارهای روزمره  کاری مشکل و طاقت فرسا است، اما این امر سبب افزایش اعتماد به نفس او گشته و حس لذت بخشی را هم برای او و والدین به همراه دارد.

آموزش کودک پس از رسیدن به سن 1 الی 2 سالگی یکی ازچالش طاقت فرسا برای والدین محسوب میشود.البته در کنار این مشکل، یک حس لذت بخش و شیرین پس از فراگیری آموزش مربوطه برای والدین و کودک ایجاد میگردد.البته توجه به این نکته که آموزش کودک باید متناسب با سن او بوده و کودک قادر به انجام آن را داشته باشد.بهترین و ایده ال ترین راهکاری که میتوان بدان اشاره کرد آموزش مرحله به مرحله کودک میباشد.

بهترین مثالی که میتوان در این زمینه بدان اشاره کرد

 نیاز به دستشویی رفتن کودک است که برای یادگیری هرچه بهتر قبل از اینکه استفاده از پوشک را برای کودک متوقف کرد ،چگونگی نشستن در دستشویی را به او یاد داده و به مرور زمان این کار را برای کودک به یک عادت روزمره تبدیل نمود.

بدین منظور یکی از بهترین لوازمی که میتواند کمک شایانی به والدین و کودک نماید ،استفاده از تبدیل توالت فرنگی "چیکو" میباشد.

با استفاده از این محصول والدین میتوانند براحتی و با قرار دادن بر روی توالت منزل و تنظیم آن متناسب با جثه کودک به مرور زمان نحوه استفاده از دستشویی را به او آموزش دهند.

بهترین سن برای استفاده از تبدیل توالت فرنگی چیکو 18 ماهگی است.

جنس این محصول از پلاستیک و پارچه میباشد و قسمتی که بیشترین تماس را با پوست کودک دارد بدلیل دارا بودن پارچه ای لطیف ، و سطح اسفنجی از اذیت شدن کودک هنگام استفاده جلوگیری مینماید؛ و ازمهمترین مزیت هایی است که تبدیل توالت فرنگی چیکو از آن برخوردار میباشد

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی