ست لوازم ایمنی کودک برند baby jem
ست لوازم ایمنی کودک برند baby jem
ست لوازم ایمنی کودک برند baby jem

ست لوازم ایمنی کودک برند baby jem

138,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: ست لوازم ایمنی 26 تکه
موجودی در انبار
تعداد بازدید 164 بازدید

توضیحات محصول

امنیت،امنیت و باز هم امنیت همیشه و همه جا در هر شرایطی مهمترین دغدغه والدین نسبت به کودک است.ولی گاهی امکان دارد والدین به دلایل مختلف از کودک خود غافل شوند و همین امر شرایطی را بوجود آورد که باعث آسیب رسیدن به کودک شود.

کودکان در اغلب مواقع درک درستی نسبت به محیط پیرامون خود ندارند و قدرت تشخیص اجسام و مکانهایی که میتواند به آنها آسیب برساند ،برای انها ممکن نیست و همین موضوع میتواند امنیت و سلامت کودک را به خطر انداخته و باعث بروز مشکلاتی برای والدین و کودک گردد.

 خانه اولین محیطی که کودک با آن ارتباط برقرار میکندو والدین باید در وهله اول برای کاهش دغدغه فکری شان و همچنین ایجاد شرایطی که تامین کننده امنیت کودک است تلاش کنند.امروزه کمپانی های تولید کننده لوازم کودک(سیسمونی) سعی در تولید محصولاتی دارند که بتواند امنیت و سلامت کودک را در مواجهه با مکانها و اجسامی که باعث ایجاد خطراتی گوناگون برای کودک میشوند، کاهش و برطرف نمایند.

از بهترین و کامل ترین تجهیزاتی که در این زمینه با استاندارد بالا و قیمت فوقالعاده تولید میشود میتوان به ست 26 تکه ای کمپانی بیبی جم(BABYJEM) اشاره کرد که علاوه بر کیفیت مناسب و طراحی صنعتی ،یکی از کامل ترین ست های محافظی که در حال حاضر تولید شده است ،اشاره کرد.

در واقع کمپانی بیبی جم( BABYJEM) ابتدا شرایط و خطراتی که در خانه میتواند به کودک آسیب برساند را شناسایی کرده و سپس شروع به تولید محصولاتی که این خطرات را برطرف میکنند، نموده است.

همانطور که گفته شد این ست شامل ۸ مجموعه لوازم ایمنی کودک (مجموعا 26 قطعه) است که هر یک از آنها کاربرد مخصوص به خود را دارد و این قطعات عبارتند از:

 ۲ ترمز درب

٢ قفل پنجره

٢ قفل کابینت

٦ محافظ پریز گرد

٦ محافظ پریز

٤ محافظ لبه های تیز

٢ قفل کشو

٢ قفل کوچک چندمنظوره

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
تاب تک نفره شرکت سپید Sepid
تاب دو نفره شرکت سپید Sepid
تاب و صندلی غذای کودک برند نی نی کو NINICO
صندلی غذاخوری DIP برند be cool
صندلی غذاخوری کودک دو کاره الفی alphee برند A Demain
صندلی غذای کودک Elsu برند CBX