ست لوازم ایمنی کودک برند baby jem

  • 135,000تومان

  • موجودی: در انبار
  • تولید کننده: Baby Jem
  • کد محصول: ست لوازم ایمنی 26 تکه

امنیت،امنیت و باز هم امنیت همیشه و همه جا در هر شرایطی مهمترین دغدغه والدین نسبت به کودک است.ولی گاهی امکان دارد والدین به دلایل مختلف از کودک خود غافل شوند و همین امر شرایطی را بوجود آورد که باعث آسیب رسیدن به کودک شود.

کودکان در اغلب مواقع درک درستی نسبت به محیط پیرامون خود ندارند و قدرت تشخیص اجسام و مکانهایی که میتواند به آنها آسیب برساند ،برای انها ممکن نیست و همین موضوع میتواند امنیت و سلامت کودک را به خطر انداخته و باعث بروز مشکلاتی برای والدین و کودک گردد.

 خانه اولین محیطی که کودک با آن ارتباط برقرار میکندو والدین باید در وهله اول برای کاهش دغدغه فکری شان و همچنین ایجاد شرایطی که تامین کننده امنیت کودک است تلاش کنند.امروزه کمپانی های تولید کننده لوازم کودک(سیسمونی) سعی در تولید محصولاتی دارند که بتواند امنیت و سلامت کودک را در مواجهه با مکانها و اجسامی که باعث ایجاد خطراتی گوناگون برای کودک میشوند، کاهش و برطرف نمایند.

از بهترین و کامل ترین تجهیزاتی که در این زمینه با استاندارد بالا و قیمت فوقالعاده تولید میشود میتوان به ست 26 تکه ای کمپانی بیبی جم(BABYJEM) اشاره کرد که علاوه بر کیفیت مناسب و طراحی صنعتی ،یکی از کامل ترین ست های محافظی که در حال حاضر تولید شده است ،اشاره کرد.

در واقع کمپانی بیبی جم( BABYJEM) ابتدا شرایط و خطراتی که در خانه میتواند به کودک آسیب برساند را شناسایی کرده و سپس شروع به تولید محصولاتی که این خطرات را برطرف میکنند، نموده است.

همانطور که گفته شد این ست شامل ۸ مجموعه لوازم ایمنی کودک (مجموعا 26 قطعه) است که هر یک از آنها کاربرد مخصوص به خود را دارد و این قطعات عبارتند از:

 ۲ ترمز درب

٢ قفل پنجره

٢ قفل کابینت

٦ محافظ پریز گرد

٦ محافظ پریز

٤ محافظ لبه های تیز

٢ قفل کشو

٢ قفل کوچک چندمنظوره

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی