صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY

صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY

980,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: صندلی غذای MAC BABY
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 3209 بازدید

گزینه های در دسترس

توضیحات محصول

صندلی غذای کودک برند مک بیبی(MAC BABY)

رسیدن به سن 6 ماهگی برای کودک اغاز یک مرحله جدید در زمینه تغذیه است و علاوه بر شیر مادر،غذای کمکی هم به برنامه غذایی نوزاد اضافه میشود.اکثر والدین(علی الخصوص مادران) دراین مرحله برای راحتی خود و کودک که در این سن(6 ماهگی) به صورت کامل توانایی نشستن را ندارند و  اگر کودک را به منظور غذا دادن بر روی میز نشانده با مشکلاتی مانند کثیف شدن میز غذا توسط کودک، عدم تمرکز برای صرف غذای خود به دلیل توجه به کودک مواجه میشوند.

 

صندلی غذای کودک را میتوان یکی از مهمترین لوازم کودک(سیسمونی) در زمینه فراهم کردن راحتی و آسایش کودک دانست.

 

در مورد فواید استفاده از صندلی غذای کودک میتوان به نشستن بر سر میز خانواده و همچنین افزایش تمایل به خوردن غذادر کودک اشاره کردکخ یک امر مهم حتی برای سلامت تغذیه کودک نیز میگردد.

 

کمپانی مک بیبی(MACBABY)از معدود برندهایی است که تقریبا در تولید 90 درصد از لوازم کودک(سیسمونی) فعالیت گسترده ای دارد و در این زمینه توانسته خود را در بین مطرح ترین کمپانی های تولید کننده محصولات مورد نیاز کودک جای دهد.

 

این شرکت در تولید صندلی غذای کودک هم یک برند بسیار مطرح محسوب میشود و توانسته یکی از بی عیب و نقص ترین صندلی غذاخوری های دنیا را با استفاده از به روز ترین فناوری ها تولید و ارائه نماید.

 

اولین و مهمترین قابلیتی که یک صندلی غذای مناسب، با کیفیت، کارایی بالا و در حد استاندارد های جهانی باید از آن برخوردار باشد تنظیم ارتفاع پایه ها برای هم طراز کردن سینی غذای این محصول با ارتفاع میز غذا خوری است که کمپانی مک بیبی(MACBABY)این آپشن را در 5 حالت مختلف را بر روی این صندلی قرار داده است.

از دیگر قسمتهای قابل تنظیم این صندلی غذای کودک، پشتی یا تکیه گاه این محصول است که در 3 حالت خواب، نیمه خواب (استراحت) و غذا خوردن تغییر حالت میدهد.

معمولا بیشترین نقطه ای که کودک مبادرت به کثیف کردن آن مینماید تشک نشیمنگاه صندلی غذا محسوب میشود که کمپانی مک بیبی(MAC BABY)با قرار دادن یک عدد تشک اضافه با روکش که علاوه بر داشتن جنسی مرغوب که به  هیچ وجه پس از شستشو تغییر حالت نمیدهد این مشکل را به بهترین نحو ممکن حل نموده است.

 

دارا بودن جاپایی قابل تنظیم و همچنین یک عدد سینی اضافه که قابلیت جدا شدن از فریم صندلی غذا را دارد یکی دیگر از ویژه گی های مهم این محصول است.شایان ذکر است که بر روی سینی یک جای لیوانی با عمقی متوسط که از ریختن اتفاقی مایع درون لیوان جلوگیری بعمل میاورد از نکات مهم سینی صندلی غذای مک بیبی(MACBABY) بوده که مانع از کثیف شدن سینی این محصول میگردد.

این محصول در رنگهای صورتی - سفید سبز - سفید آبی - سفید قرمز - سفید نارنجی - قهوه اي سفید تولید و بازار ارائه میگردد

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
تاب برقی دو کاره استارلایت STARLITE برند چلینو CHELINO
تاب تک نفره شرکت سپید Sepid
تاب دو نفره سپیده Sepideh
تاب و صندلی غذای کودک برند نی نی کو NINICO
صندلی غذاخوری DIP برند be cool
صندلی غذاخوری کودک دو کاره الفی alphee برند A Demain