صندلی غذای کودک jungel fun از برند هاوک hauck
صندلی غذای کودک jungel fun از برند هاوک hauck

صندلی غذای کودک jungel fun از برند هاوک hauck

695,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: jungel fun
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 2131 بازدید

توضیحات محصول

کمپانی هاوک(Hauck) که یکی از تولید کنندگان لوازم کودک(سیسمونی) است که با تولید صندلی غذای کودکمدل jungle fun  سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است که علت این امر به کیفیت و کارایی این محصول ارتباط مستقیم دارد.

غذا خوردن مهمترین عامل در جهت رشد طبیعی  محسوب میشود و این امر به نوعی سخت ترین کار  فعالیت های روزمره مادر بشمار میرود.استفاده از ظروف طرح دار سبب میل و رغبت بیشتر کودک در هنگام صرف غذا میگردد.البته در بین راهکارهایی که توسط کارشناسان تغذیه ارائه میگردد میتوان استفاده از صندلی غذاخوری مخصوص کودک را یک راهکار مناسب جهت افزایش میل و رغبت کودک به غذا خوردن میدانند.

نکته قابل ذکر در مورد تهیه و خرید صندلی غذای کودک وجود دارد توجه به داشتن قابلیت هایی است که اولا به سلامت کودک آسیبی وارد نکند و ثانیا بتواند با کارایی های لازم نیاز کودک به داشتن این محصول را مرتفع نماید.

اولین نکته ای که در هنگام تهیه لوازم کودک باید بدان توجه داشت مربوط به امنیت است که صندلی غذای jungle fun از برند هاوک(Hauck) با قرار دادن یک کمربند 5 نقطه که سبب ثابت ماندن کودک در هنگام نشستن بر روی این صندلی غذا میگردد.

این محصول را میتوان از 6 ماهگی کودک تا رسیدن به وزن 15 کیلوگرم(3 سالگی) مورد استفاده قرار داد.

سینی استفاده شده بر روی آن براحتی جدا شده و میتوان پس از شستشو دوباره بر روی آن سوار کرد.

گاهی کودک بدلیل نشستن طولانی برروی صندلی از ناحیه پا دچار خستگی و ناراحتی میگردد که یک زیر پایی قابل تنظیم این مشکل را کاملا برطرف مینماید.

استفاده از چند رنگ شاد و کودکانه در این صندلی غذای jungle fun باعث جذابیت و میل و رغبت بیشتر کودک برای استفاده از این محصول میگردد که این امر نشان دهنده تسلط بسیار بالای کمپانی هاوک(Houck)  بر روحیات کودکان میباشد و بر اساس همین شناخت و درک بالا به تولید لوازم کودک(سیسمونی) پرداخته و به موفقیت های چشمگیری در این زمینه دست یافته است.

 

ابعاد صندلی غذای jungel fun به ترتیب زیر است:

 93 در55 در 74 سانتیمتر .

 

همچنین وزن این محصول 4.7 کیلوگرم است که این وزن اندک سبب جابجایی راحت این محصول شده است.

 

محصول کشور آلمان

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
تاب برقی دو کاره استارلایت STARLITE برند چلینو CHELINO
تاب تک نفره شرکت سپید Sepid
تاب دو نفره سپیده Sepideh
تاب و صندلی غذای کودک برند نی نی کو NINICO
صندلی غذاخوری DIP برند be cool
صندلی غذاخوری کودک دو کاره الفی alphee برند A Demain