صندلی ماشین کودک برند لورنزو LORENZO

  • 2,350,000تومان

  • موجودی: در انبار
  • تولید کننده: Lorenzo
  • کد محصول: X-12

لورنزو LORENZO  یکی از کمپانی های تولید کننده صندلی ماشین مخصوص کودک است .این برند ایتالیایی بیشتر فعالیت خود را صرف تولید صندلی ماشین کودک نموده و از همین رو همواره محصولاتی با کیقیت و کارایی بالا ساخته و عرضه مینماید .

استفاده از صندلی ماشین مخصوص کودک جهت تامین امنیت در داخل خودرو امری لازم و ضروری به حساب می آید که میتواند ضامن امنیت کودک و عدم آسیب به او در هنگام تصادفات جاده ای باشد .        

اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد کیفیت محصولی است که توانایی برقراری امنیت کودک را داشته باشد و صرفا فقط یک صندلی جهت نشستن کودک نباشد. عده ای از والدین در آغوش گرفتن کودک را جهت مراقبت هنگام قرار گرفتن در خودرو کافی میدانند، البته بسیاری نیز فقط به بستن کمربند ایمنی کودک و نشاندن در صندلی عقب خودرو بسنده کرده که هر 2 حالت نه تنها موجب افزایش ایمنی کودک نمیشوند بلکه امکان آسیب و صدمه را افزایش خواهند داد 

بهترین راهکاری که در جهت افزایش ضریب ایمنی کودک پیشنهاد میگردد ، استفاده از صندلی ماشین مخصوص کودک است که دغدغه والدین را برای حفاظت از کودک برطرف مینماید

کمپانی هایی که در تولید لوازم کودک (سیسمونی) فعالیت مینمایند، بر لزوم استفاده از این محصول جهت حفاظت از کودک واقف بوده و با تولید محصولاتی مطابق با تکنولوژی روز دنیا سعی در پیشی گرفتن ازیکدیگر دارند .

صندلی ماشین 0_18 کیلوگرم را میتوان بهترین محصولی دانست که برند لورنزو مبادرت به تولید آن نموده و اخذ نشان استاندارد اروپا مهر تاییدی بر کیفیت بالای این صندلی ماشین است .

از مشخصاتی که این محصول از آن برخوردار میباشد داشتن حالت خواب در 3 حالت نشسته ، لم و خواب کامل است .

یکی از خطراتی که کودک را در معرض اسیب نشستن در صندلی خود قرار میدهد میدهد ، تشک های سفت و فاقد استاندارد است که استفاده از آن در دراز مدت موجب گودی کمر کودک میگردد.

کمپانی لورنزو با بهره گیری از تشک گودی در ساختار این محصول بکار برده است و از صدمه به و آسیب کودک جلوگیری به عمل می آورد .

قابليت نصب با كمر بند ماشين از طريق خلاصي گير و آنتي شوک از نکات مهمی محسوب میشود که نقش اساسی در استقرار صحیح این محصول ایفا میکند .

بیس استفاده شده در صندلی ماشین لورنزو (LORENZO) نقره ای بوده در سال 2018 تمام صندلی ماشین های این برند با رنگ نقره ای و یا مواد اولیه تایید شده اند .

کمربند ایمنی این محصول قابلیت تنظیم در 4 حالت مختلف را داشته که این امر موجب استفاده راحت کودک در سنین مختلف میگردد .

 از دیگر شاخصه های مهمی که موجب بالا رفتن  صندلی ماشین لورنزو(LORENZO) گردیده است قابلیت نصب برعکس میباشد .

به دلیل حالت خواب کامل این محصول استفاده از آن برای نوزاد از بدو تولد امکان پذیر میباشد

لازم به ذکر است که  صندلی ماشین کودک (LORENZO) در 3 رنگ مشکی، سورمه ای و مشکی ذغالی تولید و به بازار عرضه میگرد .

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی