صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO
صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو KIKKABOO

صندلی ماشین کودک مدل 4in1 برند کیکابوو KIKKABOO

4,850,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: 4in1
موجودی در انبار
تعداد بازدید 728 بازدید

توضیحات محصول

صندلی ماشین کودک مدل 4in1   برند کیکابوو KIKKABOO 

 

امروزه اهمیت توجه به کودکان بر هیچ کسی پوشیده نیست و همین عامل باعث می شود والدین به دغدغه فرزندانشان از سنین بسیار پایین دقت و تمرکز کافی را داشته باشند و زمان لازم را با توجه به رشد سریع دگرگونی جوامع صرف کنند تا بتوانند با موفقیت این موانع را پشت سر بگذارند.

در بین لوازمی که شما والدین عزیز برای کودک دلبندتان تهیه میکنید صندلی ماشین کودک یکی از اساسی ترین وسیله هاست چرا که از لحظه ی تولد تا ۸ سالگی و حتی بیشتر به آن احتیاج داشته و هنگام وقوع تصادف احتمال پرت شدن کودکان از صندلی عقب به سمت شیشه به مراتب بیشتر از افراد بزرگسال است . علاوه بر پرت شدن احتمال گیر کردن بین صندلی دور از ذهن نیست و بارها این پیشامد در بشیاری از تصادفات جاده ای سبب صدمات جبران ناپذیری گردیده است.

صندلی اتومبیل مخصوص کودکان صدمات و آسیب های ناشی از ترمز شدید و تصادفات جاده ای را به حداقل رسانده و این امر دلیل بسیار مهمی برای والدینی تلقی میشود که امنیت و راحتی کودک را  ارزشمند شمرده و با تهیه صندلی ماشینی که از استانداردهای لازم برخوردار باشد میتواند راهکاری مناسب در جهت ایجاد شرایطی که عنوان گردید ،باشد.

 

کمپانی کیکابوو kikkaboo یک برند مطرح و مشترک دو  کشور بلغارستان و اسپانیا بوده که توانسته فعالیت خود را  به صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات مدرن سیسمونی مانند کالسکه .کریر

صندلی ماشین ، تخت و ...آغاز کند و موفقیت های بسیاری را نصیب خود کند که هرکدام از این لوازم در طرح ها ، سایزها و کاربردهای متفاوت که در پوشش نیاز کودکان در تمام سنین موثر واقع شده است.

 

صندلی ماشین مدل 4in1  یکی از محصولاتی بشمار میرود که بمانند دیگر لوازم ساخته شده توسط شرکتِ کیکابو در طراحی آن به تمام نکاتی که بتواند حداکثر ایمنی ، سلامت و اسایش کودک را میسر نماید توجه ویژه ای شده است.

 

نصب این محصول به دو صورت رو به پشت و رو به جلو بوده امکان پذیر است که این امر بدلیل افزایش ایمنی کودک برای سنین کم تا مراحل بزرگ شدن او انجام میپذیرد.

حالت پشت یا جهت مخالف نسبت به راننده از بدو تولد تا زمانی که او به وزن 13 کیلوگرم برسد کاربرد داشته و از حالت رو به راننده نیز میتوان برای وزن 13 تا 36 کیلوگرم استفاده کرد.

 

این صندلی ماشین دارای تشکی از جنس پلی استر و بصورت دوبل بوده که داشتن این ویژه گی از گودی کمر کودک پیشگیری بعمل می آورد. روکش پارچه هایی که برای این محصول در نظر گرفته شده قابل شستشو بوده و جنس کاملا نرم ، راحت و با کیفیت آن برای پوست حساس کودک هیچگونه ضرری در پی نخواهد داشت. قابلیت نفوذ پذیری هوا نکته حائز اهمیت دیگری است که درباره این روکش صندلی باید بیان کرد و این قابلیت موجب ضد تعریق بودن آن شده و درنتیجه سبب میگردد کودک با نشستن طولانی مدت بر صندلی احساس رضایت داشته باشد.

 

از دیگر ویژگی خوب صندلی ماشین برند کیکابو مدل 4in1  نحوه نصب آن بر روی صندلی ماشین بوده که به دو روش اتصال بوسیله ایزوفیکس و دیگری به وسیله کمربند ایمنی خودرو میباشد و این شاخصه میتواند امکان نصب آن را  به تمام اتومیل ها میسر سازد.

 

کمربند ایمنی ۵ نقطه ای از تمهیداتِ کمپانی کیکابو برای افزایش سطح ایمنی برای این محصول بوده که  که قابلیت تنظیم داشته و میتوان آن را مناسب با سایز اندام کودک آن را تطبیق کرد.نحوه صحیح بستن این کمربند بدین صورت است که دوتا از بندها روی شانه های کودک و دوتا کنارپاها و یکی کنار پاها قرار دارد که کاملا محکم و راحت برای کودک بسته میشود.

 

نشیمنگاه این محصول به ۴ حالت مختلف تنطیم میشود .که دارای حالت خواب برای نوزاد بوده که در این هنگام صندلی ماشین مثل یک کریر راحت عمل میکند و نوزاد به راحتی میتواند در آن استراحت کند.

 

پشتی صندلی ماشین کودک مدل4in1  بگونه ای طراحی شده متناسب با ستون فقرات کودک بوده و بدلیل برخورداری از شکلی خاص و بالشتک هایی کاملا استاندارد در صورت نشستن دراز مدت و تکیه دادنِ کودک در دراز مدت هیچگونه آسیبی به ستون فقرات او نمیرساند.

این محصول مجهز به سیستم حفاظت جانبی sps بوده که در کناره های صندلی ماشین نصب شده و از کودک در برابر ضربات محافظت میکند.

امکان تنظیم ارتفاع صندلی ماشین و همچنین نگهدارنده سر و گردن او متناسب با سن کودک ،این قسمت حساس بدن را هنگام عبور ماشین در زمینهای ناهموار از آسیب های جدی مصون میدارد.

 

ویژگی های صندلی ماشین کودک مدل  4in1 برند کیکابوو Kikkaboo

 

-         تحمل ظرفیت وزنی از بدو تولد تا ۳۶ کیلو گرم

 

-         مجهز به سیستم حفاظت جانی sps

 

-         قابلیت تنظیم حالت خواب صندلی در ۴ حالت

 

-         دارای پشتی متناسب با ستون فقرات کودک

 

-         امکان تنطیم ارتفاع هم زمان با رشد کودک

 

-         طراحی مشبک در کناره ها جهت تسویه مناسب هوا

 

-         مجهز به روکش با قابلیت نفوذپذیری هوا و خاصیت ضد تعریق

 

-         دارای کمربند ایمنی 5 نقطه آنتی شوک Y شکل  

 

-         دارای حالت مختص خواب نوزاد بمانند کریر

 

-         قابلیت نصب بر روی صندلی ماشین با دو روش  ایزوفیکس و کمربند ایمنی خودرو

 

-         مجهز به پد نگهدارنده سر و گردن کودک که  امکان تنظیم نیز دارد.

 

-         مجهز تشک دوبل برای پیشگیری از گودی کمر کودک

 

-         جنس پارچه از پلی استر با امکان شستشو

 

-         ابعاد این محصول  62×45×44 cm است

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
تاب برقی دو کاره استارلایت STARLITE برند چلینو CHELINO
تاب تک نفره شرکت سپید Sepid
تاب دو نفره سپیده Sepideh
تاب و صندلی غذای کودک برند نی نی کو NINICO
صندلی غذاخوری DIP برند be cool
صندلی غذاخوری کودک دو کاره الفی alphee برند A Demain