لوازم مادر

حالت نمایش:
بالش بارداری c شکل دی روحه die ruhe
نمایش سریع

بالش بارداری c شکل دی روحه die ruhe

345,000تومان

بالش بارداری دی روحه   DIE  RUHEمدل  C  شکل دوران بارداری شرایطی بسیار دشوار بوده و با گذشت زمان میتواند فشار و سختی فراوانی را برای مادران به همراه داشته باشد.اقدامات و تمهیدات بسیازی در حال حاضر وجود دارد که میتواند در این بازده زمانی تا حدودی از مشقت و سختی ها را کاهش دهد.ستون فقرات ، کمر و گردن از جمله نقا..

بالش بارداری U شکل دی روحه Die Ruhe
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بالش بارداری U شکل دی روحه Die Ruhe

385,000تومان

بالش بارداری دی روحه( Die ruhe)   مدل یو شکلجنس رویه این بالش از پارچه بوده و الیاف داخلی آن از پشم شیشه تشکیل شده است.قابل شستشو در ماشین لباسشویی فری سایز بودن بالش بار داری دی روحه(Die ruhe)   مدل U  شکل موجب مناسب بودن آن برای تمام سایزها و منطبق بر ارگونومی بدن مادر گشته است...

بالش شیردهی نوزاد برند baby jem
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بالش شیردهی نوزاد برند baby jem

170,000تومان

بالش شیردهی نوزاد مارک  baby jemضد حساسیت .روشی عالی برای شیردهی و ایجاد راحتی هم برای مادر هم برای کودک.جلوگیری از خستگی دست مادر.و نیز میتوان نوزاد را درون آن قرار داد تا بصورت لم داده روی آن قرار گیرد.داشتن بالشتی کوچک که روی بالشت اصلی قرار میگیرد و سر نوزاد را روی آن قرار می دهند تا شیر دهی راحت صورت گیرد.محصول کشور ترکیهدر رنگبندی..

سوتین شیردهی برند مینی داملا Minidamla
نمایش سریع

سوتین شیردهی برند مینی داملا Minidamla

85,000تومان

 یکی از مشکلات عدیده ای که برای بسیاری از مادران وجود دارد و موجب بروز دردسر فراوانی میگردد شیر دادن به کودک در اماکن عمومی و زمانهایی است که خارج از خانه بسر میبرند.استفاده از سوتین مخصوص شیردهی میتواند این مشکل را برطرف نموده و یا به حداقل برساند.از کمپانی mini damla میتوان به عنوان یک برند معتبر در زمینه تولید لوازمی نظیر بالشت بارداری..

پد سینه 60 عددی برند سواوینکس  suavinex
نمایش سریع

پد سینه 60 عددی برند سواوینکس suavinex

215,000تومان

پد سینه 60 عددی برند سواوینکس  suavinex لوازم بهداشتی و مراقبتی از محصولات بسیار مهم در بین دسته های لوازم سیسمونی بشمار میروند که عدم استفاده از انها میتواند مادر و در صورت شرایطی حاد حتی کودک را نیز با مشکلات عدیده ای مواجه نماید.کمپانی suavinex   را میتوان یکی از برترین برندهای تولید کننده در صنعت ساخت این قبیل لوازم دانست..

پد سینه جین کارول Jean carol
نمایش سریع

پد سینه جین کارول Jean carol

52,000تومان

پد سینه جین کارول مناسب مواقعی است که نوزاد یک سینه را به دهان می گیرد و سینه دیگر بی اختیار شیر داخلش به بیرون آمده و لباس مادر را خیس می کند و یا مواقعی که کودک از سینه تغذیه نکرده ولی شیر مادر طبق روالی که کودک شیر می خورده از سینه بیرون می آید.مشخصات پد سینه جین کارول بدین شرح است :تعداد در هر بسته =30 عددفاقد مواد شیمیایی و مضر BPAاز ویژگی..

کاور شیر دهی مادر برند baby jem
در انبار(موجود)
نمایش سریع

کاور شیر دهی مادر برند baby jem

42,000تومان

کاور شیر دهی مادر از برند baby jemهنگامی که در محیط هایی خارج از خانه می خواهید ، به نوزادتان شیر دهید با این کاور براحتی می توانید این کار را انجام دهید.این کاور که در رنگهای شاد و با قابلیت شستشو با لباسشویی را نیز دارد ، یک انتخاب مناسب برای مادران است. محصول کشور ترکیه..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)