لوازم مادر

حالت نمایش:
بالش بارداری U شکل دی روحه Die Ruhe
نمایش سریع

بالش بارداری U شکل دی روحه Die Ruhe

205,000تومان

بالش بارداری دی روحه( Die ruhe)   مدل یو شکلجنس رویه این بالش از پارچه بوده و الیاف داخلی آن از پشم شیشه تشکیل شده است.قابل شستشو در ماشین لباسشویی فری سایز بودن بالش بار داری دی روحه(Die ruhe)   مدل U  شکل موجب مناسب بودن آن برای تمام سایزها و منطبق بر ارگونومی بدن مادر گشته است...

بالش خواب بارداری baby jem
نمایش سریع
بالش شیردهی نوزاد برند baby jem
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

بالش شیردهی نوزاد برند baby jem

95,000تومان

بالش شیردهی نوزاد مارک  baby jemضد حساسیت .روشی عالی برای شیردهی و ایجاد راحتی هم برای مادر هم برای کودک.جلوگیری از خستگی دست مادر.و نیز میتوان نوزاد را درون آن قرار داد تا بصورت لم داده روی آن قرار گیرد.داشتن بالشتی کوچک که روی بالشت اصلی قرار میگیرد و سر نوزاد را روی آن قرار می دهند تا شیر دهی راحت صورت گیرد.محصول کشور ترکیهدر رنگبندی..

پد سینه جین کارول Jean carol
نمایش سریع

پد سینه جین کارول Jean carol

52,000تومان

پد سینه جین کارول مناسب مواقعی است که نوزاد یک سینه را به دهان می گیرد و سینه دیگر بی اختیار شیر داخلش به بیرون آمده و لباس مادر را خیس می کند و یا مواقعی که کودک از سینه تغذیه نکرده ولی شیر مادر طبق روالی که کودک شیر می خورده از سینه بیرون می آید.مشخصات پد سینه جین کارول بدین شرح است :تعداد در هر بسته =30 عددفاقد مواد شیمیایی و مضر BPAاز ویژگی..

کاور شیر دهی مادر برند baby jem
در انبار(موجود)
نمایش سریع

کاور شیر دهی مادر برند baby jem

42,000تومان

کاور شیر دهی مادر از برند baby jemهنگامی که در محیط هایی خارج از خانه می خواهید ، به نوزادتان شیر دهید با این کاور براحتی می توانید این کار را انجام دهید.این کاور که در رنگهای شاد و با قابلیت شستشو با لباسشویی را نیز دارد ، یک انتخاب مناسب برای مادران است. محصول کشور ترکیه..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)