کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)
کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)

کالسکه 9688 برند اسپرینگ Espring (سرویس)

4,550,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: 9688
موجودی در انبار
تعداد بازدید 1745 بازدید

توضیحات محصول

بهترین راهکار برای والدینی که بدنبال تهیه لوازم کودک(سیسمونی) علی الخصوص کالسکه هستند تهیه یک ست یا سرویس از یک برند است.

هماهنگ بودن تمام وسایل یک سرویس و نیز شکل ظاهری شیک تر که بصورت ست میباشد را میتوان بهترین دلیل برای ارایه این راهکار دانست.

سرویس 6 تکه مدل 9688 ساخت کمپانی اسپرینگ (ESPRING) را میتوان یک نمونه کامل که کیفیت و کارایی خاصی برخوردار است دانست.

این سرویس شامل نشیمنگاه (سیت) ،اسکلت کالسکه کریر، ساک لوازم نوزاد ،آغوشی و تشک روروئک میباشد و در کنار هم میتواند تمام نیازهای والدین را برای حمل کودک خود در خارج از منزل رفع نماید.

 

مشخصات کالسکه مورد استفاده در سرویس 6 تکه 9688 مدل اسپرینگ بدین شرح است:

.

نشیمنگاه(سیت) مهمترین قسمت یک کالسکه بشمار میرود که دلیل این امر را میتوان در تماس مستقیم نوزاد در هنگام استفاده از کالسکه دانست. برای کالسکه هایی که مناسب برای استفاده از بدو تولد نوزاد هستند تبدیل نشیمنگاه (سیت)امری لازم و ضروری محسوب میشود که این موضوع برای کالسکه مدل 9688 از برند اسپرینگ(ESPRING) نیز صدق کرده و داشتن این قابلیت یک مزیت بسیار مهم تلقی میشود.

از دیگر ویژه گی های نشیمنگاه (سیت) این محصول میتوان به پشتی قابل تنظیم در 3 حالت خواب کامل(180 درجه) ، نیمه خواب (لم) و نشسته اشاره کرد.

دارا بودن یک تشک دوبل موجب راحتی بیشتر کودک گشته و برخورداری از کاور سرمای زیپ دار که براحتی از نشیمنگاه (سیت) جدا میگردد از دیگر عواملی بشمار میرود که موجب افزایش کیفیت این کالسکه گشته

دارا بودن کمربند ایمنی 5 نقطه، گارد محافظ و ترمز تک استوپ از تمهیداتی است که کمپانی اسپرینگ (ESPRING) جهت افزایش ضریب ایمنی کالسکه 9688 بکار برده است.

سایبان قابل تنظیم و پهن که تمام نشیمنگاه تحت پوشش خود قرار میدهد به همراه جاپایی قابل تنظیم از دیگر خصوصیاتی است که این محصول از آن برخوردار میباشد.

از دیگر مزایای این محصول میتوان به تغییر جهت نشیمنگاه (سیت) به سوی مادر و رو به محیط اشاره کرد که یکی از مهمترین قابلیت هایی است که کالسکه فوق از آن برخوردار است.

 

اسکلت کالسکه مدل  9688 از برند اسپرینگ (ESPRING) بدین شرح است:

.

استفاده از فلز آلومینیوم در ساخت اسکلت کالسکه مدل 9688 برند اسپرینگ ( ESPRING) موجب افزایش استحکام بدنه و کاهش وزن این محصول گردیده است.

حداکثر وزنی که ای محصول قادر به تحمل آن است 24 کیلوگرم بوده و از بدو تولد نوزاد تا رسیدن به 4 سالگی قابل استفاده میباشد.

جمع شدن کالسکه مورد نظر در دو حالت امکان پذیر است :

-          حالت جداگانه اسکلت و نشیمنگاه(سیت)

-          حالت ترکیبی اسکلت و نشیمنگاه(سیت)

 

مشخصات چرخهای کالسکه مدل  9688 برند اسپرینگ(ESPRING):

چرخ یکی از ارکان مهمی است که تاثیر بسزایی بر عملکرد یک کالسکه از خود بر جای میگذارد.

چرخهای جلویی این محصول قابلیت چرخش 360 درجه داشته و موجب افزایش قدرت مانوری آن میگردد. جنس چرخهای عقب کالسکه مورد نظر از نوع بادی بوده که این شاخصه استفاده راحت و بدون مشکل از این محصول را در زمینهای ناهموار امکان پذیر مینماید.نکته دیگری که در مورد چرخهای این محصول بزرگتر بودن چرخهای عقب نسبت به چرخهای جلوی آن است که سبب بیشتر شدن دید والدین بر نشیمنگاه(سیت) کالسکه میگردد.

 

مشخصات کریر بکار رفته در سرویس کالسکه مدل 9688 اسپرینگ (ESPRING) :

 

استفاده از این کریر از بدو تولد تا رسیدن کودک به وزن 13 کیلوگرم امکان پذیر است.

از این کریر میتوان با اتصال کمربند ایمنی خودرو به بدنه آن ، بعنوان صندلی ماشینی ایمن نیز بهره برد.

این کریر نیز مانند نشیمنگاه(سیت) این سرویس ، پس از نصب در حالت رو به مادر و رو به محیط پیرامون قابل تغییر جهت میباشد.

تشک این محصول دارای بالشتک های نرم بوده و برای شستشو براحتی میتوان آن را از بدنه کریر جدا نمود.

دارا بودن کاور سرما برای کریر بکار رفته در سرویس مدل 9688 برند اسپرینگ(ESPRING) یکی دیگر از قابلیت های بسیار مهم آن بشمار میرود.

 

مشخصات آغوشی ، ساک حمل، و تشک روئرویک سرویس مدل 9688 برند اسپرینگ (ESPRING) :

.

مهمترین ویژه گی یک آغوشی برخورداری از بندهای مستحکم است تا بتواند علاوه بر تحمل وزن کودک از آویزان شدن جای مخصوص قرار گرفتن نوزاد که میتواند منجر به فشار بر ستون فقرات والدین گردد پیشگیری نماید. در ساخت و طراحی آغوشی سرویس مدل 9688 از برند اسپرینگ (ESPRING) این مورد به بهترین شکل ممکن رعایت شده است.این محصول را میتوان در 2 حالت روبه محیط و همچنین رو به والدین مورد استفاده قرار داد.

این آغوشی مناسب برای حمل نوزادان 4 تا 9کیلوگرم میباشد.

ساک حمل لوازمی که برای این سرویس در نظرگرفته شده است دارای یک زیر انداز تعویض پوشک بوده که در مواقع خاص میتوان از آن استفاده کرد.ضمنا در داخل این محصول چند جیب که هرکدام از کاربردهای گوناگونی برخوردار هستند تعبیه شده است.

تشک روئرویک از دیگر اجزای تشکیل دهنده سرویس مدل 9688 از کمپانی اسپرینگ (ESPRING) محسوب میشود که میتوان از آن بعنوان یک تشک مخصوص جهت نصب بر روی اسکلت کالسکه استفاده کرد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
تاب برقی دو کاره استارلایت STARLITE برند چلینو CHELINO
تاب تک نفره شرکت سپید Sepid
تاب دو نفره سپیده Sepideh
-8%

تاب دو نفره سپیده Sepideh

395,000تومان    430,000تومان  
تاب و صندلی غذای کودک برند نی نی کو NINICO
صندلی غذاخوری DIP برند be cool
صندلی غذاخوری کودک دو کاره الفی alphee برند A Demain