کالسکه مدل X135 برند به به آنجلو BeBe Angelo

  • 3,100,000تومان

  • موجودی: در انبار
  • تولید کننده: BeBe Angelo
  • کد محصول: X135

سرویس 3 تکه bebe angelo شامل کالسکه، کریر و ساک حمل لوازم را میتوان یک نمونه بارز از یک ترکیب بسیار مناسب و با کیفیت دانست که هر جزء تشکیل دهنده بکار گرفته شده در آن از بهترین خصوصیات در بین محصولات هم رده خود هستند.

مهمترین خصوصیتی که تاثیری زیادبرکارایی و کیفیت محصول دارد استحکام بسیار بالا و وزن سبک آن میباشد.

مشخصات کالسکه این سرویس بدین شرح است :

دارا بودن تشک دوبل در نشیمنگاه کالسکه به به آنجلو( (bebe angeloمدل X135 که راحتی کودک را هنگام استفاده در آن دوچندان مینماید.

قابلیت تغییرجهت رو به مادر و به محیط پیرامون یکی از مهمترین مزیت هایی است که والدین (علی الخصوص مادر) در هنگام خرید یک کالسکه تاکید بسیاری بر آن دارند و این شاخصه به بهترین نحو بر روی کالسکه این ست طراحی شده است.

بدلیل تبدیل حالت نشیمنگاه به کریکات و همچنین قابلیت این محصول برای نصب کریر،موجب مناسب بودن کالسکه برای استفاده نوزاد از بدو تولد بوده وتا 4 سالگی کودک میتواند مورد بهره قرار گیرد.

دارا بودن کاور سرما بر روی خوده نشیمنگاه که میتوان در مواقع لزوم از طریق یک زیپ آن را جدا کرده و دوباره بر روی آن نصب نمود از شاخصه های بسیار مهم این کالسکه بشمار میرود.

چرخش 360 درجه ای چرخهای جلو کالسکه به به آنجلو مدل X135 موجب افزایش قدرت و تغییر جهت حرکت کالسکه در محیط های تنگ میگردد.نکته دیگری که در مورد چرخهای جلوی این محصول وجود دارد ، سهولت در امر باز و بسته شدن انها میباشد که در هنگام مسافرت میتوان برای کاهش حجم کالسکه در سفر انها را باز نموده و فریم این محصول را در قسمت دلخواه جای داد.

در مورد چرخهای عقب هم میتوان بدین نکته اشاره کرد که نیروی ترمز کالسکه بر روی آنها تعبیه شده است و نسبت به چرخهای جلو از ابعاد بزرگتری برخوردار هستند.اندازه قطر چرخهای عقب 30 و چرخهای جلو 21 سانتیمتر میباشد.

فاصله چرخهای جلوی این کالسکه از یکدیگر" 44" سانتیمتر و چرخهای عقب" 94 " است که این اندازه ها مطابق با استانداردهای جهانی در طراحی این محصول لحاظ شده است.

قسمتهای سایبان ،جاپایی دارای تنظیم 3 حالته بوده و برای راحتی کودک میتوان آنها را در وضعیتهای مختلف مطابق با خواسته کودک تغییر داد.

وزن این محصول 11 کیلوگرم بوده و فاصله از سطح زمین تادسته 1,09 سانتیمتر میباشد.ه

ضمنا ابعادکالسکه بکار گرفته شده در حالت جمع شده بدین گونه میباشد:

ابعاد جمع شده:

113 × 65 × 50 سانتی متر بوده و نیز فاصله نشیمنگاه تا سطح زمین هم 45 سانتیمتر است.

مشخصات کریر بکار گرفته شده در سرویسbebe angelo  مدل X135بدین گونه است:

این کریر با وزنی معادل 3 کیلوگرم یکی ازسبکترین ها بوده و براحتی توسط دسته ای که بر روی بدنه آن قرار دارد میتوان آن را حمل کرد.

دارا بودن کمربند ایمنی 5 نقطه ای جهت افزایش ضریب ایمنی از قابلیت هایی است که این محصول را جهت استفاده کودک بسیار مناسب دانسته و همچنین میتوان در مواقع ضروری از ان بعنوان یک صندلی ماشین مخصوص کودک نیز بهره برد.

ساک حمل لوازمی که در ست 3 تکه مدل X135 در نظر گرفته شده است از نظر جنس بسیار مناسب بوده و در ساخت پارچه این محصول از بهترین الیاف طبیعی استفاده شده است.

در داخل این ساک قسمتهای طراحی شده برای گذاشتن لوازم ضروری کودک تعبیه شده است.

ابعاد این محصول نیز :43 در 34 سانتی متر بوده و میتواند در حمل لوازم کودک کمک شایانی به والدین نماید.

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی