کالسکه مسافرتی travel برند ساین بی بی Cynebaby

  • 870,000تومان

  • موجودی: در انبار
  • تولید کننده: Cynebaby
  • کد محصول: travel

وزن کم و حجم اندک پس از جمع شدن مهمترین قابلیت هایی است که یک کالسکه مسافرتی باید از برخوردار بوده و در عین سبک بودن دارای نشیمنگاهی راحت برای استفاده طولانی مدت برای کودک باشد.

نمونه های بسیاری در بازار سیسمونی از این دست کالسکه ها در انواع مختلف توسط برندهای مطرح تولید گردیده که هرکدام دارای مشخصات خاص خود هستند.

کالسکه ساین ییبی(cyne baby) با داشتن وزنی کم (5,4 کیلوگرم) ،حجمی اندک در حالت جمع شدن و برخورداری از نشیمنگاهی استاندارد میتواند لذت سفر را برای کودک و همچنین والدین دوچندان مینماید.

جمع شدن با یک دست از مهمترین ویژه گی های این محصول بوده و این قابلیت به والدین این امکان را میدهد با یک دست کودک را در آغوش خود نگه داشته و با دستی دیگر براحتی کالسکه را در حالت بسته قرار دهند.

وزن کم این محصول به دلیل استفاده از فلز آلومینیوم در ساخت آن بوده و نیز سبب افزایش استحکام بدنه کالسکه فوق میگردد.

مشخصات فنی کالسکه ساین بیبی (cyne baby) بدین شرح میباشد :

چرخهای این محصول از جنس پلاستیک فشرده است و قابلیت چرخش 360 درجه ای چرخهای جلو موجب افزایش قدرت مانور کالسکه ( علی الخصوص در مکانهای تنگ) میگردد.

ترمز این محصول مانند بسیاری از کالسکه های دیگر بر روی چرخهای عقب تعبیه شده است و براحتی با فشار پا میتوان از حرکت کالسکه جلوگیری به عمل آورد.

جنس پارچه مورد استفاده شده در کالسکه ساین بیبی (cyne baby) از برزنت نرم بوده و ضد آب میباشد.

برخورداری از حالت تنظیم خواب بصورت کامل (180 درجه) موجب مناسب بودن آن برای نوزاد از بدو تولد گشته و میتوان به مرور زمان با بزرگتر شدن کودک و شکل گیری استخوانهای او از دو گزینه تنظیم دیگر نشیمنگاه که بصورت نیمه خواب( حالت لم) و حالت نشسته نیز برای راحتی بیشتر کودک استفاده کرد.

نشیمنگاه کالسکه ساین بیبی ( cyne baby) توانایی تحمل وزن تا 24 کیلوگرم داشته و تا رسیدن کودک به سن 4 سالگی استفاده از آن امکان پذیر است.

داشتن سبد حمل لوازمی بزرگ که قادر به جابجایی تا 8 کیلوگرم بار را دارد از دیگر قابلیت های این کالسکه بشمار میرود.

سایبانی بزرگ و قابل تنظیم که قسمت اعظمی از نشیمنگاه را تحت پوشش خود قرار میدهد توانایی دفع اشعه خورشید را طبق استاندارد های بین المللی  در بالاترین سطح ممکن (UV +50) دارا میباشد

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی