کرم ضد سوختگی و التهاب سودوکرم Sudocrem

  • 75,000تومان

  • موجودی: در انبار
  • تولید کننده: Sudocrem
  • کد محصول: 125g

شرکت سودوکرم درکشور ایرلند بابیش از 80 سال سابقه  مفید کاری  در تولید کرم های درمان سوختگی (سوختگی پای نوزاد ،کودک و سوختگی های سطحی) را دارد.

با توجه به کاربردهای حیاتی و مفید سودو کرم برای دو گروه سنی اطفال و بزرگسال .وجود این کرم برای هر خانواده ای لازم و جزآن دسته از لوازم بهداشتی و ضروری محسوب میشود.

لایه نازکی از کرم روی سطح خارجی پوست نوزاد میتواند احساس ناخوشایند ادرار سوختگی وهمینطور جای پوشک را برای نوزادان به سرعت التیام بخشد.

 دربزرگسالان نیز کسانی هستند که دچار بیمارهای پوستی ائم از(اگزما ،افتاب سوختگی و سرما سوختگی و زخم بستر و سوختگی های سطحی پوست ) میشوند میتوان گفت این کرم تسکین  دهنده  خوب و مناسبی برای طی  نمودن روند درمان این دسته از بیماری ها تا بهبودی کامل میباشد.

 برای استفاده از این کرم باید دست‌ها را از قبل تمیز شست و سپس خشک نمود . لایه‌ی نازکی از کرم رابرداشته و روی سطح خارجی پوست مالیده وسپس چند دقیقه به صورت آرام و دورانی ماساژ دهید.

توجه کنید هنگام استفاده ازکرم ، کرم دراطراف چشم، دهان و بینی زده نشود .

در ترکیب سودوکرم پارافین مایع، موم و زینک اکساید استفاده شده است که  هر کدام از این مواد دربالا بردن کیفیت این کرم سهم بسزایی دارند

 کرم سوختگی سودوکرم به شکل کاسه‌ای و در سه حجم 125،60 و 250 گرمی عرضه شده است.

محصولات این شرکت مورد تایید سازمان بهداشت اتحادیه اروپا می باشند و برخلاف بسیاری از کرم های سوختگی در دنیا فاقد کورتون و هرگونه مواد مضر برای کودکان می باشند.

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی