راهنمای خرید

راهنمای خرید

مشتریان فروشگاه اینترنتی سی سی نی نی (SiSiNiNi)  بعد از انتخاب محصول مورد نظر میتوانند طبق شرایط ذیل مبلغ خرید خود را پرداخت نمایند.

راه اول 
مشتریان تهران :
بعد از دریافت محصول از پیک، هزینه را به ایشان بدهند. ( این روش صرفا برای خرید در تهران است)

راه دوم 
مشتریان تهران و شهرستانها:
بعد از گرفتن تایید شفاهی از مسئول فروش مبلغ فاکتور را به شماره کارت یا حساب حواله فرمایند .

راه سوم
پرداخت آنلاین

توضیحات تکمیلی ارسال با پیک در تهران:

سفارشات تهران بسته به زمان ثبت سفارش معمولا همان روز یا فردای بعد از سفارش به مشتری تحویل داده خواهد شد.
هزینه پیک برای خرید های کمتر از 100 هزار تومان ، 10 هزار تومان و بالای 100 هزار تومان رایگان خواهد بود.
هزینه سایر مناطق با هماهنگی تلفنی یا تلگرام اعلام خواهد شد.


شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی  ، ضمن تشکر از انتخاب شما ، خواهشمند است به موارد زیر دقت بفرمائید.

 

1- تحویل کالا به اداره پست یا تیپاکس در هر روز قبل از ساعت 10 صبح انجام خواهد شد در صورتیکه سفارش قبل از ساعت 10 انجام شود در همان روز تحویل به پست یا تیپاکس انجام خواهد شد در غیر اینصورت تحویل کالا در روز کاری بعدی صورت خواهد گرفت. قابل توجه است که هزینه ارسال ، برای شهرستان ها بر اساس وزن سفارش و برای تهران بر اساس منطقه محاسبه می شود. (در روزهای تعطیل رسمی تحویل کالا انجام نمی شود.)

2- پس از دریافت سفارش شما کارشناسان سایت سی سی نی نی (SiSiNiNi) با شما تماس خواهند گرفت و زمان تحویل را با شما هماهنگ خواهند کرد.

3- مدت زمان تحویل محموله های پست سفارشی بین سه تا پنج روز کاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) و برای پست پیشتاز نیز بین یک تا سه روزکاری ( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) پس از تحویل به پست است و 24 ساعت از تاریخ واریز وجه و صدور فاکتور می باشد.

4- مکان تحویل کالا آدرسی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت شرکت درج مینمائید و شرکت آدرس درج شده شما جهت تحویل را بر روی مرسوله های پستی درج خواهد نمود و تغییر آدرس پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

5- ساعت تحویل محموله ها بسته به زمان حضور پستچی در محل شما خواهد بود . متاسفانه سایت سی سی نی نی (SiSiNiNi) هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های پستی شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار آدرس محل تحویل درج نماید.