صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino
صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino

صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino

980,000تومان
مالیات 980,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: viper
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 191 بازدید

توضیحات محصول

صندلی غذای کودک وایپر viper برند چلینو chelino دارای رویه چرم دو لایه و ضد تعریق که از عرق سوز شدن کودک در هنگام استفاده جلوگیری بعمل می آورد.

 تنظیم ارتفاع تا 7 مرحله از ویژه گی های بسیار مهم این محصول است.

پشتی و حالت خواب صندلی غذای کودک در5 حالت مختلفقابلیت تنظیم دارد.

 سینی دوبل و قابل تنظیم را میتوان به دیگر خصوصیات صندلی غذای چلینو(CHELINO)مدل وایپر(VIPER) اضافه کرد.

جلو پایی قابل تنظیم در 3 حالت مختلف که سبب راحت و ثابت بودن پای کودک در هنگام قرار گرفتن در نشیمنگاه این محصول میگردد.

دارا بودن صندلی دارای 4 چرخ همراه با ترمز با جابجایی آسان از مزیت های صندلی غذای وایپر(VIPER)محسوب میشود.

بدنه آلومینیومی محصول ذکر شده سبب سبک بودن و در عین حال افزایش استحکام بدنه شده است.

قابل شستشو بودن بدنه و چرم استفاده شده در این محصول را نیز میتوان از دیگر قابلیت های آن دانست.

صندلی غذای کودک وایپر(VIPER) در 2 رنگ آبی و کرم تولید و به بازار عرضه میگردد.

دارای 1 سال گارانتی

برند اسپانیا

 

بسیاری از والدین در هنگام تهیه لوازم کودک(سیسمونی) توجه ویژه ای به اهمیت صندلی غذا برای کودک خود قائل نبوده و پس از چندماه که کودک توانایی نشستن را پیدا کرده و برای صرف غذا مشکلاتی از قبیل بهانه گیری برای نشستن روی میز مخصوص غذا خوری پدید آورد و این امر سبب عدم لذت بردن والدین و خود کودک از غذا گردید پی به اهمیت بالای این محصول در بین لوازم کودک(سیسمونی)خواهند برد.

اما نکته قابل توجه در رابطه با صندلی غذای کودک توجه به داشتن آپشن هایی است که موجب راحتی بیشتر کودک در هنگام تغذیه میگردد یک امر ضروری و لازم محسوب میشود.

کمپانی های تولید کننده لوازم کودک(سیسمونی)در تولید صندلی غذای مخصوص کودک از بهترین و پیشرفته ترین فناوری ها برای بالابردن کیفیت بهره برده و این امر موجب تنوع بسیار زیاد این محصول در بازار شده است و به نوعی باعث سردرگمی والدین در هنگام خرید یک صندلی غذای مناسب میشود.

مجموعه سیسی نینی(SiSiNiNi)برای حل این مشکل سعی بر این دارد که با معرفی بهترین های این محصول خرید صندلی غذایی که از بهترین استانداردهای جهانی برخوردار هستند را برای والدینی که بدنبال این محصول هستند آسان تر نماید. در این راستا میتوانیم جهت یک خرید مطمئن و با کیفیت صندلی غذای وایپر (VIPER) از برند چلینو(CHELINO)  را پیشنهاد دهیم که مجموعه ای از خلاقیت و کیفیت باعث پدید اوردن این محصول بسیار شیک و در عین حال با کارایی بالا شده است.

کمپانی چلینو(CHELINO)از مطرح ترین و بهترین تولیدکنندگان لوازم کودک(سیسمونی)در دنیا میباشد که این امر در مورد صندلی غذای کودک مدل وایپر(VIPER) نیز صدق میکند

خصوصیات و قابلیت هایی که کمپانی چلینو(CHELINO) در تولید این محصول بکار برده، سبب قرار گرفتن این صندلی غذا در بین بهترین محصولات دیگر کمپانی هایی که در این زمینه فعالیت دارند شده است.

از مهمترین خصوصیاتی که سبب بالا بردن کارایی و کیفیت صندلی غذای کودک میگردد جنس پارچه استفاده شده در نشیمنگاه  است که کمپانی چلینو(CHELINO) با بهره بردن از یک چرم دولایه و ضد تعریق که از عرق سوز شدن کودک در هنگام استفاده از این محصول جلوگیری بعمل میاورد،که این خصوصیت یک شاخصه بسیار مهم در بین ویژه گی های یک صندلی غذای استاندارد میباشد.

از دیگر خصوصیاتی که کمپانی چلینو(CHELINO) در طراحی صندلی غذا از ان بهره میبرد قابلیت تنظیم ارتفاع این محصول در 7 حالت مختلف است که این شاخصه سبب راحت بودن والدین برای تنظیم ارتفاع میز غذاخوری با سیت صندلی غذای کودک میگردد.

تنظیم پشتی و حالت خواب صندلی غذای کودک در5 نقطه از نکات بسیار مهم و ضروری برای سلامت کودک و عدم آسیب به نخاع کودک به ویژه برای کودکانی که بتازگی توانایی نشستن را پیدا کرده اند بشمار میرود و کمپانی چلینو توجه ویژه ای به این امر داشته و این قابلیت را در صندلی غذای تولیده شده خود بکاربرده است..جا پایی صندلی غذای چلینو(CHELINO) در 3 حالت مختلف قابل تغییر است که این خصوصیت در کمتر صندلی غذایی دیده میشود که خود گویای کیفیت و طراحی عالی این محصول است.

از دیگر ویژه گی های صندلی غذای چلینو(CHELINO) میتوان استفاده از الومینیوم در ساخت این محصول اشاره کرد که سبب وزن کم و استحکام بالای آن شده است و این وزن کم ، همچنین قابلیت تا شدن صندلی به همراه 4 عدد چرخی که از ترمزی مناسب و مطمئن برخوردار هستند بر روی بدنه این محصول تعبیه شده است به والدین این امکان را میدهد که بتوانند در حین سفر هم براحتی از آن استفاده نمایند.

گارانتی (ضمانت نامه)1 ساله از دیگر مواردی است که کمپانی چلینو(CHELINO)برای محصولات خود در نظر گرفته است.

صندلی غذای وایپر(VIPER)از برند چلینو(CHELINO)در دو رنگ آبی و کرم توسط این کمپانی اسپانیایی تولید و به بازار عرضه میگردد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید