گهواره برقی نوزاد برند بیب babe
گهواره برقی نوزاد برند بیب babe

گهواره برقی نوزاد برند بیب babe

835,000تومان
مالیات 835,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: گهواره برقی نوزاد babe
موجودی در انبار
تعداد بازدید 473 بازدید

توضیحات محصول

گهواره برقی بیب  (BABE)

از وسایلی که برای لوازم کودک(سیسمونی )از واجبات است و میتواند کوهی از مشکلات والدین و کودک را در هنگام خواب از میان بردارد سرویس خواب مخصوص کودک است.

معمولا خواباندن نوزاد، کار مشکلی است که والدین به‌ ویژه مادر، درطی شبانه‌ روز با آن دست به گریبان هستند و کودک ممکن است به هر علتی از خوابیدن امتناع کند .

همواره کودکان تمایل دارند که برای خوابیدن در آغوش گرفته شوند،(تا قبل از 1 سالگی) اما در آغوش گرفتن و خواباندن نوزادان به طور مداوم و همیشگی برای والدین امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل استفاده از گهواره می‌تواند روشی مناسب به جای آغوش مادر باشد. دلیل این امر آن است که  گهواره با حرکت خود آغوش مادر را تا حدی برای نوزاد تداعی کند. بدین منظور تهیه یک گهواره کوچک یا تخت کنار مادر، امری لازم و پر اهمیت محسوب میشود.

اولین نکته در هنگام  خرید گهواره که باید بدان توجه ویژه ای داشت ایمنی گهواره و فضای داخلی گهواره میباشد.

ایمنی و مناسب بودن  فضای داخل گهواره برای نوزاد در هنگام خرید این وسیله مهمترین مواردی است که باید به دقت مورد ارزیابی قرار گیرد.

فضای داخل این گهواره نه باید آن‌قدر بزرگ باشد که نوزاد در آن غلت بزند یا بچرخد و نه آن‌قدر کوچک که جایی برای حرکت نداشته باشد؛ بلکه اندازه آن باید به گونه ای باشد که نوزاد در آن احساس راحتی کند و فضای کافی برای تکان دادن دست‌ها و پا‌هایش داشته باشد.

بدین منظور کمپانی تولید کننده لوازم کودک(سیسمونی)Babe   این نوع گهواره را با ابعاد 45*80 برای نوزادان تا وزن 9 کیلوگرم درنظر گرفته است که این ابعاد مطابق با استاندارهای لازم برای یک گهواره مناسب است.

تشک گهواره Babe با ابعاد 48*78 ویک تخته 3 لایه در کف سبد، دارای بافتی سفت است که به خوبی در کف گهواره جای می‌گیرد و فضای اضافی. در اطراف آن باقی نمی ماند.همچنین این محصول  دارای یک بالشت 20*26 میباشد که متناسب با ابعاد داخلی گهواره طراحی شده است.

گهواره بیب(BABE) از  ثبات و پایداری کافی برای حرکات و جنب‌و‌جوش‌های بی‌پایان نوزاد برخوردار است وضمنا پایه‌های گهواره حین تکان دادن،  ثابت و محکم بوده که دلیل این ثبات جنس فلز استفاده شده در پایه های گهواره Babe  میباشد و از تکانهای شدید سبد گهواره جلوگیری بعمل میاورد.

ریموت بکار گرفته شده بر روی این محصول در 5 حالت تاب خوردن گهواره را تنظیم میکند که یک مزیت بسیار خوب برای آن محسوب میشود.

گهواره بیب (BABE) دارای سایبانی است  که براحتی جمع میگردد. و با قابلیت نصب پشه بند که با 3 عروسک  10 سانتی  که برای تزیین و سرگرمی نوزاد طرراحی شده است.

داشتن سایبانی که براحتی تنظیم میگردد و همچنین یک پشه بند که نوزاد را از گزند حشرات مزاحم مصون میدارد ازدیگر قابلیت هایی است که گهواره بیب(BABE) از آن بهره مند است.

شایان ذکر است که  گهواره بیب(BABE) دارای 3 عروسک 10 سانتیمتری دارد که میتوان از آن در جهت سرگرم کردن نوزاد استفاده نمود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
تاب و صندلی غذای کودک برند نی نی کو NINICO
صندلی غذاخوری DIP برند be cool
صندلی غذاخوری کودک دو کاره الفی alphee برند A Demain
صندلی غذای کودک Elsu برند CBX
صندلی غذای کودک jungel fun از برند هاوک hauck
صندلی غذای کودک برند مک بیبی MACBABY